Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Вихованці спортивного клубу зацікавилися історією

Змістовно проводять літнє дозвілля вихованці одного із харківських спортивних клубів, названого на честь  легендарного богатиря Пересвєта.

Разом зі своїми наставниками вони побували у Музеї місцевого самоврядування Харківщини, дізналися чимало цікавих подробиць про минуле нашого краю, козацьку добу. Майбутні юні чемпіони демонстрували справжню спортивну волю до перемоги, коли змагалися в історичному квесті.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...