Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Фізик, який європейське самоврядування застосував у Харкові

Дізналися більше про міського голову Харкова 1900-1912 рр. Олександра Погорєлка гості Музею місцевого самоврядування Харківщини.

Це відвідувачі територіального центру Київського району.  Фотознімки і листівки початку ХХ століття допомогли уявити атмосферу тогочасного губернського центру. Фізик за фахом Олександр Погорєлко спершу як науковець побував у Західній Європі, де знайомився не тільки з новітніми дослідженнями, а й прогресивним господарюванням великих міст. Цей досвід він активно застосував у Харкові, коли був обраний міським головою.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...