Питання захисту економічної конкуренції обговорили сьогодні у Будинку рад

Під час проведення Загальних зборів Асоціації перед присутніми виступила Наталя Трегубець, заступник голови Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, яка поінформувала про застосування органами місцевого самоврядування норм законодавства про захист економічної конкуренції.

У ході обговорення учасники висловили думки щодо необхідності вдосконалення деяких положень чинного законодавства України з метою підсилення ролі місцевого самоврядування, у тому числі в управлінні діяльністю їх комунальними підприємствами. Пропозиції будуть опрацьовані виконавчою дирекцією Асоціації разом з Антимонопольним комітетом України та підготовлені відповідні звернення до центральних органів влади.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...