Асоціація звернеться до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Відповідне рішення було ухвалене на загальних зборах Асоціації у Новій Водолазі.

Як зазначено у тексті звернення, «важливим інструментом для розвитку спроможних громад, усвідомлення значущості процесу та формування безпосереднього каналу комунікації між суспільством та обраною ним владою є місцеве радіомовлення – мовлення громад. Харківська область вже має досвід реалізації проектів мовлення громад у п'яти районах».

На думку членів Асоціації, результати реалізації перших у регіоні проектів мовлення громад переконливо свідчать, що така форма масової комунікації має високий попит суспільства та має довіру своєї аудиторії. Втім минулого року державою не було проведено жодного конкурсу на отримання ліцензій на мовлення із використанням вільних радіоканалів.

У зв'язку із цим Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області звертається до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо якнайшвидшого розгляду поданих заявок та супровідних пакетів документів для отримання ліцензій на мовлення на вільних радіоканалах, а також стосовно більш оперативного проведення конкурсу на отримання ліцензій на мовлення надалі.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...