Круглий стіл «Координація діяльності в процесі реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації на Харківщині»

відбувся сьогодні в конференційній залі Харківського ВП Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Від Асоціації у заході взяли участь та виступили з інформацією про практику участі у реалізації реформи з децентралізації влади та підвищення спроможності територіальних громад – Микола Тітов, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації та Людмила Немикіна, віце-президент Асоціації. Окрім того, у роботі круглого столу взяли участь керівники органів місцевого самоврядування та науковці.

В ході роботи було обговорено можливість підписання меморандуму про співпрацю між Харківською обласною радою, Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, Харківським відокремленим підрозділом «Центр розвитку місцевого самоврядування» та Харківським регіональним відділенням Асоціації міст України.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...