Загальні збори Асоціації

відбулися у Харкові.

Збори пройшли під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова за участі голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

У роботі зборів взяли участь представники Антимонопольного комітету України, Інституту стратегічних досліджень «Нова Україна», Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області, Головного управління Пенсійного фонду в Харківській області, Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області, Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях, департаментів облдержадміністрації, Харківської міської ради, громадських організацій та засобів масової інформації.

Представники членів Асоціації розглянули низку актуальних питань, що стосуються місцевого самоврядування, серед яких: основні положення пенсійної реформи в Україні; особливості регіонального самоврядування в Україні; хід реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» та шляхи його вдосконалення;  питання проходження служби посадовими особами органів місцевого самоврядування; державної допомоги суб’єктам господарювання тощо.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...