У Вовчанському районі відбулися Загальні збори Асоціації

Чергові збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області відбулися сьогодні у Вовчанському районі під головуванням Сергія Чернова, президента Асоціації, голови обласної ради.

Керівники місцевих рад регіону розглянули низку актуальних питань місцевого самоврядування, співробітництва та об’єднання громад, а також, успішні практики місцевого розвитку від колег із Львівщини. Учасники спілкувалися з керівництвом облдержадміністрації, Антимонопольного комітету України, ГУ Державної фіскальної служби України в Харківській області, АК «Харківобленерго» та ПАТ «Харківгаз».

Крім того, було обговорено попередні результати діяльності робочої групи з питань формування госпітальних округів та хід реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...