Микола Тітов: Рівень підготовки депутатів місцевих рад до VI Всеукраїнської спартакіади досить високий

У червні 2017 року відбудеться фінальний етап «Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад».

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області разом із Харківською обласною радою у травні цього року організувала обласні змагання, за результатами яких з числа переможців та призерів буде сформовано збірну команду депутатів Харківської області для участі у фінальному всеукраїнському етапі, який відбудеться у м. Чорноморську Одеської області.

Депутати місцевих рад Харківщини продемонстрували непогані результати з наступних видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

«Сподіваємося, що як і минулих роках, представники області повернуться з «золотом» - наголосив Микола Тітов.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...