Ситуація в Балаклії та порушення деякими учасниками умов змушують переглянути результати конкурсу «Разом у майбутнє»

Віце-президент Асоціації, керівник Центру розвитку громад, голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна на Загальних зборах Асоціації  розповіла про проекти, конкурси, гранти, які спрямовані на розвиток територіальних громад. Зокрема, поінформувала про результати відбіркового туру обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє».

За шість років існування конкурсу від громад було отримано близько 4500 заявок на реалізацію міні-проектів, з яких понад 1200 стали переможцями. Передбачається, що в цьому році переможцями стануть понад 400 міні-проектів.

«На жаль, проекти, що пройшли рейтинговий відбір,  мають ряд особливостей, - зазначила Людмила Немикіна. - Деякі проекти, подані від Балаклії, були визначені переможцями до аварії, але тепер вони реалізовуватися не можуть через ведення відновлювальних робіт».

«Також, - говорить член конкурсного комітету Людмила Немикіна, - маємо ситуацію, в якій  чимало передбачуваних проектів-переможців вже визначені у фінансуванні в рамках районних програм соціально-економічного розвитку.

Крім того, як ми неодноразово наголошували, що від одного об'єкта може бути поданий на участь у конкурсі тільки один проект. Однак, цього річ констатуємо, що різні ініціативні групи подавали кілька проектів, які передбачають проведення робіт на одному об'єкті, наприклад, заміна вікон та ремонт даху в одній школі. Оскільки за назвами проектів ми не завжди могли визначити їх приналежність до об'єкта, результати відбору мають бути переглянуті.

Тому конкурсний комітет ще продовжує працювати, найближчим часом результати будуть відомі».

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...