Одноденний заробіток депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад Харківщини буде спрямовано на підтримку постраждалих у Балаклії

Відповідне звернення до колег ухвалили сьогодні делегати 352 членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Як зазначив президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, сьогоднішнім рішенням сесії депутати спрямували для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Балаклії 100 мільйонів гривень, наданих державою, та 10 млн грн з резервного фонду регіону. Проте, за оцінками фахівців, район зазнав втрат на понад 230 млн грн.

"Нагадаю, ситуація в Балаклії призвела до того, що без житла залишилися 93 родини з 180 людей. Відновленню не підлягають 2 приватних будинки і 13 багатоповерхівок.

Тому ми залучатимемо різні джерела для підтримки постраждалих у Балаклії. Сьогодні я підпишу лист до народних депутатів, щоб вони вийшли з ініціативою, яка дозволить використати резерви чинних державних програм, або ж дасть змогу придбати житло на вторинному чи й первинному ринках Балаклійщини", - повідомив Сергій Чернов.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...