Про участь територіальних громад у програмах і грантах, спрямованих на розвиток місцевого самоврядування

сьогодні, під час проведення Загальних зборів уповноважених представників членів Асоціації розповіла її віце-президент, голова бюджетної комісії облради Людмила Немикіна.

Людмила Петрівна завжди бере участь у кожних зборах Асоціації та детально інформує голів місцевих рад про перспективи участі територіальних громад у зазначених конкурсах, про проблеми та шляхи їх вирішення, з якими можуть зустрітися куратори, направляє та підказує вірні рішення.

Так, сьогодні, Людмила Немикіна запропонувала до уваги учасникам зібрання перелік донорських організацій, міжнародний агенцій та груп, представлених в Україні. Цей файл було підготовлено фахівцями обласної ради та Асоціації, у ньому акумульовано інформацію про міжнародні організації, які готові надати технічну допомогу, спрямовану на розвиток місцевого самоврядування.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...