Асоціація звертається до Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області

з проханням своєчасно виконувати платіжні доручення місцевих рад.

Сьогодні, під час проведення Загальних зборів Асоціації до якої входить 465 сільських, селищних, районних та міських рад, а також – Харківська обласна рада, було одноголосно підтримано звернення до ГУ ДКСУ у Харківської області щодо несвоєчасного проведення її територіальними органами платіжних доручень від органів місцевого самоврядування, які підписані їх керівниками, та є повністю легітимними і обов’язковими до виконання. Вони підписані з метою сплати заробітної плати працівникам, розрахунків з виконавцями робіт, постачальниками товарів та послуг на благо громад.

Відкладення термінів оплат – це шлях до втрати довіри до органів місцевого самоврядування – так заявили представники Асоціації. Ця тема визвала багато обговорень та критику у адресу Держказначейства.

За повідомленням першого віце-президента – виконавчого директора Асоціації Миколи Тітова, сплата членських внесків до Асоціації також не проводиться. Така ситуація ставить під загрозу функціонування Асоціації, що є неприпустимим. Тим більше, в період коли держава взяла курс на децентралізацію влади та підвищення ролі місцевого самоврядування.

Людмила Немикіна – віце-президент Асоціації, голова постійної комісії облради з питань бюджету запропонувала розглянути днями проект звернення до центральних органів влади щодо вирішення даних проблем.

Представники Асоціації, враховуючи складний фінансовий стан у країні, звертаються до Держказначейства сплачувати хоча б мінімально необхідні для функціонування громад платежі.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...