Учасники Загальних зборів Асоціації розглянули План заходів Центру розвитку місцевого самоврядування регіону

Про роботу Центру розвитку місцевого самоврядування Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області розповіла віце-президент Асоціації, керівник Центру Людмила Немикіна. Вона акцентувала увагу голів районних рад та міських голів міст обласного значення на доцільності проведення роботи зі співпраці районних та міських ресурсних центрів з Центром РМС Харківської області з метою отримання міжнародної технічної допомоги.

У поточному році Центр проводитиме інформаційну, методичну та організаційну роботу. Так, впродовж року відбудуться семінари, тренінги, інформаційні сесії, в тому числі виїзні, для представників органів місцевого самоврядування та територіальних громад області з питань розвитку територіальних громад, місцевого самоврядування, залучення та використання міжнародної технічної допомоги. Будуть сформовані групи тренерів та експертів з питань розробки проектів для участі у конкурсах та програмах.

У 2014 році заплановано проведення спільних заходів в рамках Договору про співпрацю між Програмою Study Tours to Poland (м.Варшава, Республіка Польща) та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області (м.Харків, Україна) та реалізація спільних проектів та програм, в рамках Договору про співпрацю між Фундацією Менеджерських Ініціатив (м.Люблін, Республіка Польща).

Співробітники центру продовжать надавати допомогу переможцям в реалізації проектів обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», територіальним громадам – учасникам впровадження мікропроектів в рамках проекту ЄС та Програми розвитку ООН - проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ» у Харківській області та ін.

Готується до видання Довідник термінів з питань залучення та використання міжнародної технічної допомоги та спеціалізованої методичної літератури з питань залучення, моніторингу та використання міжнародної технічної допомоги, співробітництва з міжнародними фондами.

Крім того, діяльність Центру буде висвітлюватись у засобах масової інформації, а у вересні-жовтні завершиться робота над створенням власного веб-сайту Центру.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...