На реалізацію міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє» спрямовано 2 млн 360 тис.грн.

Перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов провів у Лозовій загальні збори членів Асоціації.На початку засідання він поінформував присутніх про стан обговорення в регіонах Концепції реформування місцевого самоврядування. «Реформа – не революція, а еволюція, зміни на краще. Ви, керівники місцевих рад, - звернувся до присутніх Микола Тітов, - маєте роз’яснювати суть змін, які передбачені Концепцією. Якщо ж люди не розумітимуть, якого результату ми прагнемо досягнути, то й реформа не матиме успіху».

Лозівський міський голова Сергій Степанов поділився позитивним досвідом соціального партнерства влади й бізнесу. За його словами, починаючи з 2011 року, між міською радою та підприємствами міста було укладено 13 угод про партнерство, завдяки чому реалізовано багато важливих проектів. Чималий вплив на позитивне вирішення тих чи інших питань, зазначив Сергій Степанов, справляло й усвідомлення не лише керівництвом, але й трудовими колективами спільних завдань з покращення умов життя у Лозовій.

Віце-президент Асоціації, голова постійної комісії облради з питань бюджету Людмила Немикіна повідомила зібранню, що цьогоріч в рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» реалізовуватиметься 77 проектів. На ці цілі з обласного бюджету виділено 2 млн 360 тис.грн. Також вона підкреслила, що громади мають змогу один і той самий проект подавати не лише на обласний, але й на всеукраїнський та міжнародні конкурси. «Для цього, - повідомила Людмила Немикіна, - створено обласний ресурсний центр. Ми акумулюватимемо вашу інформацію та шукатимемо можливості для найбільш успішної реалізації проектів».

Микола Тітов закликав представників Асоціації порушувати питання, актуальні та болючі для них, для включення їх у порядок денний наступних зборів.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...