У 2014 році управлінці Харківщини та Міннесоти обмінюватимуться досвідом

Участь в загальних зборах представників членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області сьогодні взяла Світлана Саламатова, голова громадської організації ICA-Ukraine, координатор проекту «Україна – Міннесота (США)». Вона розповіла про програму партнерського обміну досвідом роботи між державними службовцями, професійними управляючими міст штату Міннесота та представниками місцевої влади, місцевого самоврядування і громадськості малих міст України.

Світлана Саламатова запросила представників місцевих рад Харківщини долучатися до проекту, згідно з яким у травні 2014 року делегація управлінців з Міннесоти прибуде на Харківщину, а у вересні того ж року – делегація Харківської області відвідає Міннесоту.

В рамках проекту, зазначила керівник громадської організації, делегація американських управлінців вивчить місцевий досвід і запропонує свій варіант стратегічного розвитку територій. Цей візит, на думку Світлани Саламатової, може також дати старт вагомим інвестиціям в економіку Харківщини. Оскільки інвестори зможуть на власні очі побачити переваги та потенціал регіону.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...