Попередня Наступна

Чергові Загальні збори Асоціації

відбулися у Харківському регіональному інституті державного управління при Президентові України.

У зборах, які пройшли під головуванням президента Асоціації, голови облради Сергія Чернова взяли участь голови районних рад, міські, селищні та сільські голови Харківської області.

Учасники заслухали інформацію Сергія Чернова про роботу Асоціації у 2012 році та плани на майбутній період.

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма виступив з інформацією про реформу служби швидкої допомоги та комплексне медичне обслуговування населення області.

Заслухавши доповідь Куп’янського міського голови Володимира Демченка стосовно існуючих проблем щодо надання  платних соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої  допомоги,  члени Асоціації затвердили текст звернення до Кабінету Міністрів України щодо необхідності внесення змін до законодавства України.

 

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...