Навчальні заходи

Семінар у м. Лозова

У рамках святкування районного Дня місцевого самоврядування, який відбувся сьогодні в Лозівському районі Харківської області, Лозівська районна рада провела семінар для сільських, селищних голів, секретарів сільських, селищних рад та посадових осіб рад.

Провів захід голова районної ради Нестєров Ігор Євгенович.

Про практику застосування та виконання деяких положень Закону України «Про захист персональних даних» та з питань виконання антикорупційного законодавства доповів член Спілки юристів України, правозахисник Михайлов Олег Володимирович.

Провівши лекцію, Олег Михайлов звернувся до присутніх з пропозицією активніше використовувати веб-сайт Асоціації з метою публікації на ньому інформації про роботу рад.

Також учасники розглянули питання щодо оподаткування громадян при оформленні спадщини та оформленні договорів купівлі-продажу, дарування, складання податкових декларацій, бюджетні питання.

У ході заходу відбулася тематична зустріч з керівником  відділення  у справах  громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Лозівського МВ ГУМВС України в Харківській області.

Під час обговорення деяких питань, доповідачі згадували про «Бібліотечку керівника місцевої ради» - спільний проект Української асоціації районних та обласних рад,  Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області та Харківської обласної ради.

Як зазначила начальник юридичного відділу виконавчого апарату Лозівської районної ради – ці книги дуже корисні та їх використання у повсякденний праці йде на користь кожному голові ради Лозівського району.

Навчання пройшло за підтримки Харківської обласної ради та Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...