Навчальні заходи

Попередня Наступна

Навчальний семінар «Організаційне забезпечення участі територіальних громад у проектах, програмах, грантах спрямованих на розвиток місцевого самоврядування»

21 лютого у великій залі Будинку рад згідно плану навчання працівників місцевих рад області у 2012 році, затвердженого рішенням Правління Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області від 31 січня 2012 року, пройшов семінар на тему «Організаційне забезпечення участі територіальних громад у проектах, програмах, грантах (у т.ч. міжнародних), спрямованих на розвиток місцевого самоврядування».

Участь у заході взяли перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, перший заступник голови Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Олена Тертишна, представник дирекції Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Василина Ісакова, координатор проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2» Галина Чала, віце-президент Асоціації, віце-президент Асоціації Людмила Немикіна, президент Благодійного фонду «Громадські ініціативи», офіційний партнер ПрАТ «Філіп Морріс Україна» у реалізації соціальних проектів Наталія Качанова, директор зі стратегічних комунікацій та зв’язків з громадськістю Міжнародного фонду «Відродження» Станіслав Лячинський.

Голови районних рад та міські голови міст обласного значення.
Загалом у семінарі взяли участь більше 250 осіб.

На семінарі розглянути питання щодо результатів проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2011 році, методології підготовки проектів та програм Всеукраїнського конкурсу, другої фази міжнародного проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», ходу проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Також учасники семінару обгороворили можливості органів місцевого самоврядування у міжнародних грантових програмах в Україні, ознайомляться з грантовими конкурсами Міжнародного фонду «Відродження».
Проведення даного семінару сприятиме підвищенню рівня обізнаності представників територіальних громад та працівників органів місцевого самоврядування щодо участі у проектах, програмах, грантах спрямованих на розвиток місцевого самоврядування.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...