Навчальні заходи

Розпочався перший у 2014 році кущовий семінар-практикум для керівників місцевих рад Харківщини

олова Харківської обласної ради, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов у залі засідань Харківської районної ради відкрив кущовий семінар-практикум для керівників місцевих рад Дергачівського, Золочівського, Харківського районів та м. Люботин. 

У роботі семінару беруть участь перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко,  перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, віце-президент Асоціації Людмила Немикіна, голова Харківської районної ради Михайло Третяк, голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Шпарага, радник президента Асоціації з питань бюджету Галина Пронькіна,  правозахисник, радник президента Асоціації з правових питань Олег Михайлов, керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко, керівники відділів у реєстраційній службі та держземагенстві у Харківській області Євгеній Ломака та Богдан Криницький. На семінарі-практикумі також присутні представники місії ОБСЄ. 

«Це перший з восьми кущових семінарів, що відбудуться впродовж 2014 року у районах Харківської області. Сьогодні складний період. Тому необхідно звертати увагу керівників органів місцевого самоврядування на сутність процесів, що відбуваються навколо. Якби реформи були проведені вчасно, були б внесені зміни до конституції, то такої суспільно-політичної кризи, в якій опинилась країна, не було б. Вже минуло півтора місяці відтоді, як підтримана Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, але ж досі жодного відповідного закону парламент так і не ухвалив», - звернувся до присутніх голова обласної ради Сергій Чернов.

Учасники семінару розглядають питання реформування місцевого самоврядування, конституційних змін, правові аспекти роботи місцевих рад, складнощі, пов’язані зі змінами у бюджетному законодавстві та у сфері земельних відносин, а також знайомляться с перспективами розвитку територіальних громад завдяки участі у конкурсах та грантах.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...