Навчальні заходи

Основні положення законодавства України з питань запобігання корупційних правопорушень

вивчали сьогодні під час навчально-практичного семінару для керівників і уповноважених осіб з питань протидії корупції обласних комунальних підприємств, установ та закладів.

Семінар організовано Харківською обласною радою, Асоціацією та Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Відкрили семінар перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов та директор Інституту, президент Харківського університетського консорціуму Людмила Бєлова.

Микола Тітов привітав учасників від імені голови Харківської обласної ради, президента Асоціації Сергія Чернова та зазначив, що для того, аби комунальні підприємства працювали безперешкодно і в межах правового поля, керівники мають бути завжди поінформовані про ключові зміни і новели законодавства.

Про новації в системі публічних закупівель, які наберуть чинності з квітня 2020 року, розповіла учасникам семінару Олена Ковальова, начальник управління з фінансово-економічних питань виконавчого апарату Харківської обласної ради.

Аспекти застосування положень Закону України «Про запобігання корупції» окреслив Олександр Сінельнік, заступник начальника Управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом, начальник відділу кадрової роботи та нагород Харківської обласної ради.

Микола Тучак, доцент кафедри права та Європейської інтеграції Інституту виступив з інформацією про конфлікт інтересів та шляхи його врегулювання, а також ознайомив присутніх про положення законодавства, що регулюють діяльність викривачів корупції.

Про практику застосування антикорупційного законодавства у роботі комунальних підприємств, установ та закладів розповів Олег Михайлов, радник з правових питань, секретар Антикорупційного центру Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

На завершення, Ірина Потопальська, заступник начальника Управління з питань комунальної власності Харківської обласної ради поінформувала про стан виконавчої дисципліни суб'єктів господарювання.

Всі учасники семінару отримали пакет документів – методичні матеріали з антикорупційного законодавства:

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...