Співробітництво

Сергій Чернов: Харківщині важливий досвід Польщі з децентралізації та гнучкості проведених реформ

Сьогодні голова Харківської обласної ради, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов зустрівся з делегацією Республіки Польща у складі голови правління Фундації Менеджерських ініціатив, радника Маршалка Люблінського воєводства і Президента міста Любліна Павла Прокопа (Польща, Люблін) та директора Програми «Study tours to Poland» Мірослава Скурка (Варшава, Польща). У зустрічі також взяли участь, виконавчий директор – перший віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, віце-президент Асоціації Людмила Немикіна.

Сергій Чернов у розмові презентував польським колегам Харківський регіон, розповів про науковий, промисловий, інвестиційний потенціал краю та підкреслив, що Польща - єдина держава ЄС, яка виходить з кризи з найменшими втратами. Саме тому, для Харківщини є важливим досвід Польщі з децентралізації та гнучкості проведених реформ,залучення інвестицій.

Представники польської делегації зазначили, що їм цікава співпраця зі східними регіонами України, зокрема з Харківською областю та висловили сподівання на конструктивну співпрацю.

Підсумком зустрічі стало підписання Договорів про співпрацю Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області з Фундацією Менеджерських ініціатив та з Програмою «Study tours to Poland».

Свої підписи у документах поставили президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов, голова правління Фундації Менеджерських ініціатив, радник Маршалка Люблінського воєводства і Президента міста Любліна Павел Прокоп (Польща, Люблін) та директор Програми «Study tours to Poland» Мірослав Скурка (Варшава, Польща).

Зокрема, у рамках основних напрямків співпраці сторони реалізовуватимуть спільні міжнародні проекти, обмінюватимуться досвідом і кращими практиками між органами польського та українського самоврядування, у тому числі у сфері управління, реалізації завдань у сфері соціального захисту, освіти, культури, туризму і спорту, громадської безпеки, розвитку підприємництва і обслуговування інвесторів, співпраці з громадськими організаціями, суспільного діалогу, розвитку сільських територій. Також передбачена реалізація спільних міжнародних проектів, популяризація ідей територіального самоврядування , ефективного управління і суспільної участі.

 

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...