Співробітництво

Міжмуніципальне співробітництво. Круглий стіл «Обмін досвідом роботи органів місцевого самоврядування США та України»

відбувся сьогодні у Будинку рад. Захід пройшов в рамках програми перебування в України делегації мерів малих міст з Цинциннаті (США) за участі міських голів Харківської області, Харківської обласної ради та обласної державної адміністрації, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Учасники обговорили питання екологічної безпеки, благоустрою територій міст, проблеми переробки твердих побутових відходів тощо.

Перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов привітав делегацію мерів малих міст з США від президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, розповів про роботу Асоціації щодо розвитку місцевого самоврядування, вирішення поточних питань органів місцевого самоврядування регіону.

Сторони відмітили необхідність та корисність проведення таких заходів, в першу чергу – для обміну корисним досвідом та налагодження дієвих двосторонніх зв’язків для налагодження міжмуніципального співробітництва.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...