Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

День Конституції депутати проводять на футбольному полі

Із вмінням згуртовуватись задля вирішення, як наболілих для громади питань, так  і в активному відпочинку, привітав сьогодні депутатів облради та міськради, працівників облдержадміністрації та міськвиконкому перший віце-президент - виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, відкриваючи турнір з футзалу, приурочений до Дня Конституції та з нагоди Року спорту та здорового способу життя.

 «Обласна та міська влада, депутати сільських та селищних рад – одна команда. Всіх нас об’єднує обов’язок  дбати про добробут територіальних громад Харківщини. А ще нас згуртовує бажання активним відпочинком відзначити  День Конституції на футбольному полі. Переконаний, наша солідарність у роботі і відпочинку завжди допомагатиме долати виклики сучасності», - звертаючись до присутніх, зазначив голова оргкомітету обласного турніру з футзалу серед команд депутатів, держслужбовців, працівників облдержадміністрації, міської ради Микола Тітов, даючи старт сьогоднішнім змаганням.

 За ходом футбольного турніру також спостерігали та вболівали  заступник міського голови з питань сім'ї, молоді, спорту і підготовки Євро-2012 Олександр Попов;  заступник начальника Головного управління облдержадміністрації у справах сім’ї, молоді та спорту – начальник управління у справах фізичної культури та спорту Сергій Христоєв;  заступник директора департаменту - начальник управління міськради з питань фізичної культури та спорту Вадим Артем’єв.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...