Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Відбувся фінал другого щорічного Турніру з російського більярду серед депутатів місцевих рад регіону

Сьогодні відбулася фінальна частина II-го щорічного Турніру з російського більярду серед депутатів місцевих рад регіону на Кубок президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

 Турнір, проведення якого присвячено до святкування Дня Харківської області, розпочався 7-го липня цього року.

 У фінал вийшли депутати обласної ради Микола Тітов та Андрій Стронов.

 У ході жорсткої боротьби перемогу здобув Андрій Стронов, який отримав перехідний Кубок президента Асоціації Сергія Чернова.

 Таким чином, фаворитами II-го Турніру з більярду є депутати обласної ради:

- А.Стронов (1 місце);

- М.Тітов (2 місце);

- А.Ісіченко (3 місце).

 Окрім обласних депутатів у змаганнях взяли участь депутати районних, міських, селищних та сільських рад Харківської області.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...