Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Депутати місцевих рад за здоровий спосіб життя

Нещодавно у спорткомплексі Харківської національної академії міського господарства відбулася товариська зустріч з волейболу між командами депутатів Харківської обласної ради, Харківської та Люботинської міських рад, Пісочинської, Комсомольської, Пересічнянської, Солоницівської селищних рад та збірною командою Дагестанського земляцтва у Харкові.

 Гра закінчилася з рахунком 3:1 на користь збірної Дагестанського земляцтва.

 Як повідомив капітан команди, президент депутатського спортивного клубу «Білія» при Асоціації, депутат обласної ради Микола Тітов, програш пов'язаний не тільці з тим, що суперники виставили три рівноцінні склади команд, але й тим що вони тричі на тиждень проводять тренування. «Сповідуючи здоровий спосіб життя депутати місцевих рад також повинні більш регулярно займатися спортом», - підкреслив він.

 Такі спортивні зустрічі сприяють як налагодженню стосунків між депутатами рад різних рівнів, представниками громадськості, національних меншин у нашому багатонаціональному регіоні, так і здоровому способу життя.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...