Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Депутатський більярдний клуб VS журналісти Харкова. Перемога депутатів

3 червня 2014 року у більярдному клубі «Імперіал» відбувся міні-турнір з російського більярду, присвячений Дню журналіста. Змагались депутати обласної ради та команда харківських засобів масової інформації.

 Як пояснив відкриваючи турнір голова обласної ради Сергій Чернов, організація спортивних змагань з представниками четвертої влади напередодні професійного свята журналістів вже стала доброю традицією.

 «У нас є традиція вітати представників засобів масової інформації у неформальній обстановці. Раніше ми проводили футбольні турніри, а у цьому році вирішили запропонувати пограти на більярді. Цей спорт вимагає точності, витримки, аналітичного мислення. Тобто саме тих якостей, без яких неможливо уявити собі сучасну журналістику».

 За команду журналістів грали Юлія Лавринець, Ганна Симоненко, Олена Заржицька, Ольга Вдовенко та Євген Маслов.

 Депутатський більярдний клуб «Білія» представили Микола Тітов, Анатолій Вінник, Андрій Стронов, Леонід Коновалов, Анатолій Пономарьов.

 Кубок голови Харківської обласної ради за перемогу у турнірі з російського більярду, присвяченому Дню журналіста, дістався депутатам. За умовами турніру гравці змагались до трьох перемог у кожній парі. Турнірна таблиця виглядає наступним чином:

Андрій Стронов /Євген Маслов – 8:1,8:3,8:1

Микола Тітов / Ольга Вдовенко – 8:7,8:5,8:6

Леонід Коновалов / Олена Заржицька – 8:3,8:7,7:8,7:8,8:7

Анатолій Пономарьов / Юлія Лавринець – 8:1,8:1,8:3

Анатолій Вінник / Ганна Симоненко – 6:8,3:8,8:1,3:8

 Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов після завершення міні-турніру з більярду, присвяченому Дню журналіста, вручив представникам ЗМІ Харківщини грамоти та подяки.

 «Хочу подякувати усім, хто висвітлює діяльність Харківської обласної ради. Завдяки вам наші земляки отримують вичерпну інформацію про роботу вищого представницького органу області. А також про реформу місцевого самоврядування, успіх якої багато в чому буде залежати від вас, тих, хто буде інформувати людей про майбутні перетворення і яку користь вони принесуть кожному.

 Бажаю вам досягти нових творчих успіхів, залишаючись при цьому справжньою «четвертою гілкою влади» - незалежною і неупередженою. Міцного здоров'я, щастя і миру. Саме мирному життю нехай будуть присвячені ваші нові цікаві матеріали», - сказав голова обласної ради.

 За сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок у розбудову інформаційного простору Харківщини, високий професіоналізм і відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня журналіста Грамотою Харківської обласної ради нагороджені:

 Юлія ГОРОБЕЦЬ, заступник головного редактора з питань інформації, політики та місцевого самоврядування комунального підприємства – редакції газети «Слобідський край»;

 Олена ЛЬВОВА, кореспондент інформаційного агентства «ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА»;

 Світлана КУБЛИЦЬКА, власний кореспондент національної радіокомпанії України в Харківській області, заслужений журналіст України;

 Подяку голови Харківської обласної ради висловлено:

 Марії КУЗНЕЦОВІЙ, редактору творчої групи служби телевізійної інформації «ОТБ-Новини» Харківської обласної державної телерадіокомпанії;

 Юлії ЛАВРИНЕЦЬ, редактору творчого об’єднання «Обласне радіо» Харківської обласної державної телерадіокомпанії;

 Павлу НОВИКУ, випусковому редактору та кореспонденту Інтернет-видання «Городской дозор».

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...