Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Волейбольний турнір до дня Харківської області

Відбувся черговий спортивний турнір, присвячений Дню Харківської області. На волейбольному майданчику зустрілись представники депутатського корпусу  та співробітники виконавчого апарату обласної ради.

 Учасники змагань згуртувались у дві команди. За підсумками трьох ігор перемогу одержала команда «Лідер» під керівництвом голови постійної комісії обласної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльності, першого віце-президента – виконавчого директора Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Миколи Тітова.

 Гравцям команди «Лідер» та команди «Гетьман», капітаном якою став депутат обласної ради Леонід Коновалов, вручені грамоти та дипломи.

 Як зазначив організатор змагань Микола Тітов, подібні спортивні зустрічі сприяють пропагуванню здорового способу життя та формуванню активної життєвої позиції.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...