Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Турнір з футзалу з нагоди Дня Конституції

У приміщенні КЗ Харківської обласної ради «Школа вищої спортивної майстерності» проходять змагання з футзалу серед команд депутатів Харківської обласної ради, Харківської міської ради, держслужбовців, ветеранів АТО та збірної команди Харківського району «Слобожанці».

 Турнір відкрили Сергій Чернов - президент Асоціації, голова Харківської обласної ради, член Конституційної комісії України  та Микола Тітов - перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації, член Конституційної комісії України  (1994 – 1996 рр.).

 У підготовці цих змагань взяв участь Депутатський спортивний клуб “Білія” Асоціації.

 Клуб здійснює всебічну роботу з розвитку фізичної культури і спорту, популяризації здорового способу життя серед голів та депутатів місцевих рад області, проводить змагання не тільки з футзалу, але й з волейболу, боулінгу, тенісу, більярду та інших видів спорту.

 За результатами зустрічи, I місце посіла команда держслужбовців, II місце - ветеранів АТО, III місце - Харківської міської ради.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...