Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Відбувся турнір з футзалу серед команд депутатів області, держслужбовців та Харківської міської ради

Сьогодні у Харкові відбувся  обласний турнір з футзалу серед команд депутатів, держслужбовців, працівників облдержадміністрації, міської ради, присвячений Дню Незалежності України.

 Від імені голови Харківської обласної ради, президента Асоціації Сергія Чернова турнір відкрив перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов.

 За результатами ігор, I місце здобула команда держслужбовців, II місце – команда депутатів області, а III місце – команда Харківської міської ради.

 У збірній команді депутатів змагалися депутати Харківської обласної ради, місцевих рад Харківського, Дергачівського, Сахновщинського районів області, а також Куп’янської міської ради.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...