Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

У Харкові відбувся турнір з волейболу серед депутатів і працівників обласної ради

З нагоди Дня області, який відзначатиметься 19 вересня, відбувся товариський турнір з волейболу між депутатами і працівниками виконавчого апарату Харківської обласної ради.

 Спортивні змагання пройшли під патронатом заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача та за участі Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області,  яку представив перший віце-президент – виконавчий директор Микола Тітов.

 Такі спортивні заходи з різних видів спорту проводяться Асоціацією щорічно та дозволяють підняти не тільки спортивний дух депутатів і працівників рад, але й сприяють формуванню їх здорового способу життя та спілкуванню у неформальній обстановці.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...