Спортклуб "Депутат"

Харківський обласний спортивний клуб «Депутат» є структурним підрозділом Асоціації без створення юридичної особи. Клуб здійснює всебічну роботу з популяризації здорового способу життя серед керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Головною метою Клубу є пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей.

Основними завданнями Клубу є:

  • залучення керівників, депутатів, старост, працівників місцевих рад області та членів їх сімей до активного відпочинку, зайнять фізкультурою та спортом;
  • участь у реалізації регіональних комплексних і цільових програм з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи;
  • організація та проведення різного рівня змагань, турнірів, показових зустрічей членів Клубу, як між собою, так і за участі інших спортсменів;
  • проведення роботи щодо підготовки команд та індивідуальних членів  Клубу до участі у різного рівня змагань.  

Керівник Клубу: Тітов Микола Ілліч, перший віце-президент Асоціації. 

Скачати Положення про Клуб. 


Новини, події Клубу


 

Сахновщинський «Колос» виборов у футбольному турнірі Кубок голови обласної ради, президента Асоціації

У Сахновщині відбулося вже традиційне спортивне свято – футбольний турнір на Кубок голови Харківської обласної ради, президента Асоціації Сергія Чернова. Змагалися команди ветеранів – харківська «Boss» і сахновщинська «Колос». Найстаршому гравцю - 77 років.

 «Коли ваш земляк, перший віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківщини Микола Тітов запропонував провести гру на Сахновщині, я збагнув, що це не випадковість, а, швидше, вже закономірність. Бо край – спортивний, міцний духом та жагою до перемоги, - сказав голова обласної ради. - І я особисто долучаюся до цього змагання не вперше. Лише нещодавно, пригадую, тут відбулося крупне міжрегіональне спортивне свято високого рівня майстерності і традицій».

 Оголошуючи про початок турніру, Сергій Чернов підкреслив, що головне у цій товариській зустрічі - захоплива гра і яскраві емоції, що її супроводжують. Саме їх голова облради побажав командам і вболівальникам.

 На футбольному полі сьогодні було спекотно не лише через сонячні промені. Тут вирували пристрасті, а боротьба була запеклою. «Колос» виборов перемогу з рахунком 5:2, а разом з нею – Кубок голови обласної ради.

 «Команда «Колос» - переможець у змаганнях різних рівнів, що й продемонструвала сьогодні своєю блискучою грою. Це люди, які люблять спорт і віддаються йому повністю. І з іншого боку -спортивний клуб «Boss», склад якого за віком удвічі старший. Там є гравці по 75 та 77 років, попри це вони показують на полі справжній клас. Дуже хочеться, щоб таких зустрічей дружніх, енергійних було якомога більше, щоб молодь брала з них приклад», - поділився враженнями після матчу Сергій Чернов.

 Свято не обійшлося без нагород. Найвищу відзнаку регіону «Слобожанська слава» голова облради вручив Великобучківському сільському голові Володимиру Коцьку.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...