Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Майбутні фармацевти і банківські працівники зацікавилися музейними квестами і фактами із Книги пам’яті

У День Свободи і гідності в Музеї місцевого самоврядування Харківщини  побувало кілька студентських груп. Здобувачі вищої освіти під час екскурсій та квестів змогли поглибити свої знання про різні періоди в історії України. Фотоматеріали та факти з Національної книги пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років (Харківська область)  були неспростовною ілюстрацією, що підтверджувала: свободу і гідність у нашого народу намагалися відняти послідовно і систематично. Але кожне нове покоління продовжувало відстоювати свої права на гідне життя.

 

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...