Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

День області і День Держпрому в музеї самоврядування

19 вересня майбутні магістри із Харківського регіонального  інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України побували на екскурсії в музеї місцевого самоврядування Харківщини. Це щорічні традиційні зустрічі для потенційних державних управлінців та лідерів нових ОТГ. Ось і цього разу нові відвідувачі більше дізналися про розвиток демократії, форми управління територіями та саму 90-річну споруду Держпрому, де працювали і працюють управлінці різного рівня.

 У книзі відгуків слухачі ХарРІНАДУ залишили такий запис: «Відвідали музей у знаковий день. Вітаємо зі святом! Низько вклоняємося ентузіастам, працівникам музею за збереження історії з вірою в майбутнє України. Бажаємо осередку пам’яті розвитку і процвітання».

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...