Музей місцевого самоврядування Харківщини

З нагоди святкування 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування та 150-річчя запровадження на Слобожанщині земств - перших органів місцевого самоврядування, 04 вересня 2015 року відкрито Музей місцевого самоврядування Харківщини.

  • Музей розташовується у приміщенні Держпрому (м. Харків, майдан Свободи, 5, під’їзд 5).
  • Працює з 10 до 17 год.  Вихідні: сб., нд. Тел.: 731-35-68, 705-14-26.

 

 


Новини та події Музею


 

Попередня Наступна

«Держпром: кроки в історії»

«Держпром: кроки в історії» - такий фотоальбом створено до 90-річчя знакової для Харкова споруди. Він вийшов у серії «Архітектура. Події. Люди» під редакцією кандидата економічних наук, депутата обласної ради V – VI скликань Миколи Чехунова.

Пам'ятка архітектурного конструктивізму іменується тепер як виробничо-експлуатаційне підприємство «Держпром», яке очолює Микола Васильович. Він подарував ювілейне видання Музею місцевого самоврядування Харківщини.

У передмові цитуються слова академіка Агатангела Кримського, сказані про український хмарочос 20-х років: «Вважаю, що потрібне увіковічення цього будівництва книгою, фотоальбомом».

Науковці і письменники присвятили Держпрому чимало сторінок, а 2018 року втілилася давня ідея по-новому. Подарункове видання та пам'ятні медіа, присвячені Держпрому, були презентовані в Музеї місцевого самоврядування Харківщини напередодні Дня області за участі першого віце-президента – виконавчого директора Асоціації органів місцевого самоврядування Харківщини Миколи Тітова.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...