Розпочалися чергові Загальні збори Асоціації

Сьогодні у Харкові в Будинку Рад  зібралися уповноважені представники членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області щоб розглянути ряд важливих питань, які стосуються діяльності місцевих рад.

Відкрив засідання, як завжди - президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

У порядку денному зборів Асоціації заплановано розглянути шляхи та перспективи реалізації законних повноважень органів місцевого самоврядування щодо забезпечення екологічної безпеки, збору, переробки вторинної сировини та утилізації відходів.

До обговорення Асоціацією запрошено керівництво прокуратури Харківської області, Головного управління МВС України в Харківській області, Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Харківській області, інші представники виконавчої влади, науковці, керівники підприємств, що займаються збором, переробкою вторинної сировини та утилізацією відходів.

Метою зустрічі - є створення нового робочого органу Асоціації: Центру з координації роботи органів місцевого самоврядування щодо забезпечення екологічної безпеки, збору, переробки вторинної сировини та утилізації відходів.

Завданнями Центру стане наведення ладу у сфері екологічної безпеки, де, на жаль, доки, не вдалося жодному державному органу навести порядок. Планується викорінення на території області нелегального бізнесу з обігу металобрухту, забезпечення чистоти і порядку на теренах Харківщини.

Вирішення цих проблем місцевими радами вбачається лише шляхом координації та об’єднання спільних зусиль з правоохоронними органами, місцевими державними адміністраціями, громадськими організаціями та суб’єктами господарювання, які здійснюють операції з металобрухтом, що і планується нами зробити.

Ще одним з пріоритетних питань Загальних зборів - є обговорення стану та дієвих заходів у сфері запобігання і протидії корупції. Прокурор області - Василь Синчук розповість про нюанси антикорупційного законодавства, яке стосується безпосередньо діяльності рад, їх керівників, депутатів та працівників виконавчих апаратів.

Основною метою розгляду цього питання - є профілактика порушень антикорупційного законодавства, за недосконалим знанням якого можуть бути порушені адміністративні або кримінальні справи.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...