Розпочалася підготовка до проведення у 2012 році обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування — це ми!»

Мета конкурсу, запровадженого Асоціацією - популяризація діяльності органів місцевого самоврядування, донесення до широкої громадськості, в першу чергу - молоді, ролі і специфіки роботи органів місцевого самоврядування в Україні, підвищення інтересу молоді до розвитку локальної демократії, а також стимулювання молоді до більш активної участі у житті своїх громад.

 Як повідомив начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ виконавчого апарату Харківської обласної ради Дягілев Володимир Миколайович, в рамках конкурсу для школярів передбачено 3 номінації:


- Конкурс індивідуальних графічних творів «Моя громада»;
- Конкурс індивідуальних письмових робіт «Що таке місцеве самоврядування?»;
- Олімпіада на знання теорії і практики державного управління та місцевого самоврядування.

Прийом індивідуальних робіт йде до 31 жовтня 2012 року. Заявки на участь в олімпіаді приймаються до 1 жовтня 2012 року.Нагородження переможців пройде в грудні в рамках святкування Дня місцевого самоврядування.

Членам Асоціації було запропоновано поінформувати керівників районних навчальних закладів про умови Конкурсу з метою залучення дітей до участі у ньому та опублікувати анонси про Конкурс у місцевих засобах масової інформації.

Для участі у зазначеному конкурсі звертайтеся за телефоном у Харкові - 705-14-26.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...