Попередня Наступна

Загальні збори Асоціації

Сьогодні у Харкові відбулися чергові Загальні збори Асоціації.


Відкрив збори президент Асоціації, голова обласної ради С.Чернов. Він повідомив учасників про стан та основні заходи щодо розвитку місцевого самоврядування в Україні які відбулися за період між зборами.

Перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації М.Тітов поінформував учасників з питання про міжмуніципальне співробітництво органів місцевого самоврядування. Члени Асоціації отримали спеціально розроблені методичні рекомендації щодо участі  органів місцевого самоврядування Харківської області у розвитку міжмуніципального співробітництва.

Голова конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», перший заступник голови обласної ради О. Олешко розповіла про підсумки проведення цього конкурсу. Всього до оргкомітету  надійшло 348 проектів.
Президент Асоціації С. Чернов висловив подяку найактивнішим головам районних рад, які сприяли органам самоорганізації населення у підготовці таких проектів. Ними стали голова Близнюківської районної ради Бреус В.В. (37 проектів),   голова Богодухівської районної ради Тризна Д.К. (34 проекту) та голова Вовчанської районної ради Степанець А.В. (27 проектів).

Учасники розглянули поточні проблеми у сільському господарстві області та заходи щодо нарощування обсягів виробництва, а також новації у земельному законодавстві.

Крім того, на засіданні були обговорені  концептуальні засади та хід розробки Кодексу етичної поведінки депутатів та посадових осіб органів місцевого самоврядування Харківської області, проект якого готується до травня поточного року.
Не залишилося поза уваги членів Асоціації питання щодо спортивних заходів, зокрема, проведення другої Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної ради України, Верховної ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, сільських і селищних рад. Учасники отримали копії спільного розпорядження голови обласної ради та голови обласної державної адміністрації про створення оргкомітету з проведення 2 етапу Спартакіади серед депутатів місцевих рад та положення про нього.
Фінальні всеукраїнські змагання пройдуть з 28 травня по 2 червня.

Голова Дергачівської районної ради Бушев М.І. поінформував членів Асоціації про сприяння територіальним громадам Дергачівського району у розв’язанні  місцевих проблем соціально-економічного характеру й створення умов для підвищення їх активності.
За пропозицією С.Чернова, представники членів Асоціації на Загальних зборах будуть обмінюватися позитивним досвідом у різних сферах життєдіяльності територіальних громад.

Перед завершенням зборів, учасники обговорили деякі зміни у законодавстві України, у тому числі питання декларування доходів депутатами та працівниками виконавчих апаратів місцевих рад.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...