Почесні громадяни Харківської області

Заходи та події

На 73 році пішов з життя Почесний громадянин Харківської області Юрій Шкодовський

Виконавча дирекція Асоціації та президія Ради Почесних громадян Харківської області висловлюють співчуття у зв’язку з передчасною смертю Шкодовського Юрія Михайловича, Почесного громадянина Харківської області, видатного архітектора Харківщини.

Майже півсторіччя Юрій Михайлович активно долучався до розвитку архітектурної і будівельної галузей Харківщини: тривалий період він був головним архітектором Харкова, керував управлінням містобудування й архітектури облдержадміністрації, був ректором Харківського національного університету будівництва і архітектури.

У цю скорботну мить ми поділяємо гіркоту втрати разом із рідними, близькими та колегами Юрія Михайловича, який залишив про себе світлі спогади та щиру повагу у всіх, кому пощастило працювати та спілкуватися з ним.

Життєвий шлях Юрія Михайловича є гідним прикладом сумлінної праці, величезної самовіддачі і любові до обраної справи, цілеспрямованості і високого професіоналізму. Нам завжди не вистачатиме мудрості й досвіду, фаховості та принциповості Юрія Михайловича Шкодовського. Невимовна скорбота й глибокий сум у наших серцях. Світла і вічна пам’ять!

З глибокою скорботою,

Виконавча дирекція

Президія Ради Почесних громадян Харківської області