Почесні громадяни Харківської області

Заходи та події

Рада Почесних громадян Харківської області із глибоким сумом повідомляє, що на 89-му році пішов з життя Почесний громадянин Харківської області та Почесний громадянин міста Харкова Шрамко Юрій Меркурійович

Шрамко Ю.М. народився 2 листопада 1930 року у м. Червоне Андрушівського району Житомирської області та прожив довге і яскраве життя, яке присвятив забезпеченню безпеки держави, пройшовши шлях від оперативного працівника до генерал-майора, керівника спеціальної служби Луганської, Київської та Харківської областей. Перебуваючи у відставці активно займався громадською роботою, до останнього часу очолював Регіональний благодійний фонд «Правопорядок», був членом Асоціації українських банків, віце-президентом Харківського банківського союзу.

Рада Почесних громадян Харківської області висловлює щире співчуття рідним та близьким Шрамка Юрія Меркурійовича.

Разом із родиною та всіма, кому пощастило спілкуватися і працювати з Юрієм Меркурійовичом, ми відчуваємо біль невиправної втрати і завжди будемо берегти світлі спогади про нього.

 

Громадянська панахида відбудеться 3 травня 2019 року з 11 до 12.00 у Палаці культури Головного управління Національної Поліції в Харківській області (м.Харків, вул. Жон Мироносиць, 13).

 

Від імені Ради почесних громадян.

Члени Президії Ради: 
Тітов М.І., Русанов О.Г., Біловол Т.В., Головко В.О.,

Євель С.М., Ковтун В.І., Олешко О.П., Піліграм С.С., Тягло В.М.