Почесні громадяни Харківської області

Заходи та події

Харківський союз художників відзначив своє 80-річчя

Святковий захід, присвячений 80-річчю з дня заснування Харківської організації Національної спілки художників України, пройшов сьогодні, 23 жовтня, у Будинку художників.

У заході взяли участь голова обласної ради, президент Асоціації Сергій Чернов, депутат облради, голова ради Почесних громадян області, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, який привітав художників та вручив голові Харківської організації НСХУ, Почесному громадянину області Віктору Ковтуну видання про відомих харків'ян та історію Харківщини.

У заході взяли участь також представники Харківської міської ради, Харківської облдержадміністрації, художники, скульптори та інші діячі мистецтва.

«Протягом восьмидесятирічного існування Харківської спілки митці, котрі належать до неї, створили безліч натхнених шедеврів, що стали прикрасою вітчизняної та світової культурної спадщини. Ми по праву пишаємося художниками Слобожанщини. Вони яскраво проявляють творчу майстерність та глибинне почуття прекрасного, діляться ним з нами, збагачуючи національне», – сказав Сергій Чернов.