Почесні громадяни Харківської області

Заходи та події
Попередня Наступна

Харківська філармонія під увагою Почесних громадян області

Відбулося виїзне розширене засідання Правління ГО «Рада Почесних громадян Харківської області». Учасники засідання не тільки обговорили поточні питання діяльності Ради, але й ознайомилися з локаціями Харківської обласної філармонії – найстарішої концертної організації України та Харкова з багатою історичною та культурною спадщиною.

Згідно з рішенням Харківської обласної ради в 1996-ому році будинок по Римарській, 21 отримав статус «Пам'ятника аріхтектури».
Почесні громадяни відвідали також органний зал, який прикрашає унікальний, найбільший в Україні орган, побудований всесвітньо відомою німецькою фірмою Alexander Schuke.

Юрій Янко, Почесний громадянин Харківської області, Директор – головний диригент Харківської філармонії, заслужений діяч мистецтв України, навів унікальні факти утворення у 1858 році приміщення майбутньої філармонії та сучасні приклади допомоги меценатів, представників влади та Почесних громадян міста Харкова та області у реконструкції будівлі та будівництва сучасного органного залу та запросив учасників зустрічі до співпраці.