Почесні громадяни Харківської області

Заходи та події

Відбулось перше засідання нової Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області»

Відкриваючи засідання, голова Харківської обласної ради Артур Товмасян зазначив, що рішенням сесії затверджено новий склад ради.

 «Вітаю Експертну раду з початком роботи у оновленому складі. Переконаний, що визначення кандидатур, які будуть запропоновані на розгляд сесії обласної ради, буде зваженим та неупередженим, оскільки кожний з нас усвідомлює відповідальність та значення взятої на себе місії», - сказав Артур Товмасян.

 Під час засідання головою Експертної ради було обрано ректора Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, депутата обласної ради Володимира Бабаєва.

 «Вдячний за високу довіру. Хочу запевнити вас, що ми будемо розглядати всі питання, які будуть на порядку денному, прозоро, незалежно від політичних і особистих симпатій. Наше завдання обрати кращих з кращих», - сказав Володимир Бабаєв.

 Заступником члени Експертної ради обрали - першого віце-президента — виконавчого директора Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Миколу Тітова, секретарем - голову ГО «Харківська обласна організація «Союз юристів України» Володимира Кривобока.

 Під час засідання також були визначені кандидатури на присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області». Це рішення експертної ради має бути погоджене депутатами на сесії обласної ради.

 Довідково. Звання «Почесний громадянин Харківської області» є найвищою обласною відзнакою, що присвоюється жителям Харківської області, регіонів України, громадянам інших країн в знак великої поваги до їх політичної та громадської діяльності, а також за вагомий внесок у розвиток Харківського регіону у сферах економіки, культури, мистецтва, спорту, науки та інших сферах суспільно-громадського життя, що сприяло піднесенню авторитету регіону як на державному, так і на міжнародному рівні. Звання «Почесний громадянин Харківської області» присвоюється особі за життя, лише один раз.