Сергій Чернов провів ювілейне десяте засідання клубу «ЖЗЛ Харківщини»

Сьогодні у приміщенні  Національної академії правових наук України відбулося засідання Клубу «ЖЗЛ Харьковщины» («Жизнь замечательных людей Харьковщины»), президентом якого є Сергій Чернов.

У засіданні також взяли участь Почесні громадяни Харківської області, керівники області різних років, відомі діячі науки і техніки, освіти, культури і мистецтва.

Президент Асоціації, голова обласної ради, Сергій Чернов, привітав всіх присутніх і відкрив урочисте засідання присвячене десятому ювілею клубу, а також привітав засновника Клубу «ЖЗЛ» Петра Воловнікова з 80-річчям від дня народження. Також Сергій Чернов зазначив, що до сьогоднішнього засідання Клубу завершився приємний етап - вийшли друком 16й том книги «Почесні громадяни міста Харкова», 17й том книги «Славетні імена» та готується до друку том 15 - «Вадим Мулерман».

Героями 16го та 17го томів харківської серії «ЖЗЛ» стали Наум Водовозов, Петро Волошин, Валерія Дема, В'ячеслав Клепіков, Юрій Мацевитим, Анатолій М'ялиця, Іван Неклюдов, Анатолій Туренко і Яков Шифрін. Книги присвячені життєвому шляху та діяльності цих видатних діячів області.

«Тут присутні люди, які уособлюють вікову історію нашої Слобожанщини. Мені завжди почесно бути серед вас - героїв сучасності. Тому, що кожен з тут присутніх - це людина, що досягла висот. Хотілося б, щоб ті молоді люди, які зараз приходять до управління на різних рівнях розуміли, що на таких особистостей як ви, потрібно спиратися, поважаючи вашу мудрість, пройдений життєвий шлях і досягнення. Тільки в цьому випадку можна побудувати зріле суспільство й успішну країну», - зазначив Сергій Чернов.