03 лютого 2023 року Президент України підписав Закон про внесення змін до Закону України «Про співробітництво територіальних громад» щодо впорядкування окремих питань співробітництва територіальних громад (законопроект №5742).

Кабінет Міністрів України затвердив порядок бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану, який розповсюджується на посадових осіб органів місцевого самоврядування.

На виконання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією органів місцевого самоврядування та ГО «Харківський обласний центр дорадництва», який є партнером Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних націй (ФАО), розпочато реалізацію спільного проєкту.

Міжнародна організація SocialBoost в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» запускає акселераційну програму для громад,

Сьогодні у режимі онлайн відбулося обговорення деяких положень законопроєкту  “Про внесення змін до Закону України “Про асоціації органів місцевого самоврядування” щодо державної підтримки подальшого розвитку інституційної спроможності асоціацій органів місцевого самоврядування”.

Сторінка 1 із 169

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 61 місцева рада, в тому числі - 53 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 95% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...