«Гартування місцевого самоврядування України, яке сьогодні працює в умовах воєнного стану, перетворить його на якісний взірець майбутнього місцевого самоврядування Європи».

Експерти шведсько-українського проекту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» підготували відповіді на 35 поширених запитань щодо надання послуг у сфері соціального захисту населення.

4 липня Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов взяв участь у панельній дискусії «Відновлення інфраструктури» в рамках Міжнародної конференції з питань відновлення України (URC2022) в Лугано, Швейцарія.

Органи місцевого самоврядування зможуть використовувати кошти спеціального фонду на першочергові потреби територіальної оборони,

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Сторінка 1 із 137

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 52 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 93,7% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...